Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Can Koç Konseri

    Ardıçlı Mah Yeni İstanbul Cad. No:231 (Rixos Hotel) SELÇUKLU / Konya 19 Şubat 2023 Pazar
    • Konser.

    Can Koç

    Yaş Sınırı : 18+

    Uzun yıllardır, şarkı yapan ve söz yazan müzisyen Can Koç, 2020 yılında dünyayı etkisi altına alan pandemiyle beraber, kendisine dönmek için daha fazla fırsat buldu ve böylece 2020 yılı son çeyreğinde Fono Müzik etiketiyle, ilk teklisi Binalar Dar’ı dinleyicisiyle buluşturdu. 
 Gökyüzünü Tutamam isimli alternatif rock türündeki teklisiyle geniş kitlelere ulaşan Can Koç, Türkçe Rock adına unutulmaz işlerden biri olacak "Nefesin Yetebildiği Kadar" isimli 5 şarkıdan oluşan yeni EP'sini, 2022 yılının ilk yarısında dinleyicileriyle buluşturdu. 

    Can Koç, 19 Şubat akşamı sevenleriyle buluşuyor!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Konya - Konya Club Inferno

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Can Koç Konseri Biletleri ve Fiyatları

    KonyaCan Koç Konseri Konya Biletleri

    AdresKonya Club Inferno
    125,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü