Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Chef Bi & Ke$es

    • Konser

    Chef Bi & Ke$es

    Kapı Açılış: 20.00
    Konser Saati: 21.00

    17 Mayıs 2002'de, Ankara Yenimahalle'de dünyaya gelen Şerifcan Acer (Chef Bi) küçük yaşlarda söz yazmaya başladı. 2015 yılında ilk şarkısını Arcey prodüktörlüğünde kaydetti. 2017 senesine kadar Ankara'da farklı stüdyolarda şarkılarını kaydetmeye devam eden Şerif, belli başlı imkan sorunlarından dolayı kayıtlarına ara verip kendi stüdyosunu kurmaya karar verdi. 2017 senesinin sonunda, “Köşebaşı Production"ı oluşturan Chef Bi, aynı zamanda Prodüktörlüğe de adım atmış bulundu. 2018 yılının Haziran ayında, "Viano” albümünü yapmaya başladı ve bu süreçte köşede biriktirdiği demoları yayınladı. “Köşebaşı Production,” 2020 yılında resmi olarak “A7 YAPIM” ismini aldı ve tüm haklarına sahip oldu. 2020 Yılının girişinde “Viano” albümü yayınlandı. Şimdi ise 30 şarkıya yakın ‘'Let Me Die’‘ albümünü hazırlıyor.

    - Katılımcıların 18 yaş üstü olması gerekmektedir.
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
    -Herkes Katılım Sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)


     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü