Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Circle Of The Loop

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Circle Of The Loop

    Ülkemizin müzelerindeki değerli koleksiyon eserlerinin görünürlüğünü artıracak şekilde yorumlanması, resim sanatına dönüştürülüp yorumlanarak halka sunumunun yapılması. Böylece sahip olduğumuz arkeolojik, tarihi ve etnolojik eserlerimizi halkımıza tanıtma, onları koruma bilinci yaratma ve farkındalığı artırma, ülkemiz müzelerinin kıymetli eserlerini insanlarımızla buluşturma. Müze bilinci yaratma, çocuklarımızın müzelere kolay erişimine yardımcı olmak.

    Hayatımızdaki birey ve toplum kavramlarının birbirleriyle kesiştiği noktalara ışık tutmak ve bunu kullanıcı deneyimi arttırmak adına dijital ve bir alt yapı ile enstalasyon olarak sunmak. Katılım sağlayan kullanıcıya bu kesişim sonrası “Ben Kimim?” ve “Biz Kimiz?” Sorularını tekrar sorgulatmak.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü