Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Coffee And More Kombine

    • Konser

    Coffee And More Kombine

    Bilgi: Etkinliğin 2 Temmuz 2022 tarihli seansları için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 27 Haziran 2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Kahve, tatlı ve müzik bir arada bu festivalde! Türkiye'nin en büyük kahve ve tatlı festivali Coffee and More 2 ve 3 Temmuz tarihlerinde Festival Park Kadıköy'de. 
    Pinhani, Pamela, İkiye On Kala, Mavigri, Sattas, Sinem Gaya ve Albin Hasani'nin sahne alacağı Coffee and More Festivali sizleri bekliyor!

    Organizasyon : united & the end media

    - Etkinlik alanına kesici ve delici aletle girilmesi yasaktır.
    - Etkinlik mekanında alkol satışı olmayacaktır.
    - Etkinlikte yaş sınırı yoktur. 
    - Etkinlik mekanına dışarıdan yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır.
    - Etkinlik mekanına alkollü içecek ile girmek yasaktır.
    - Organizasyon firması etkinliğe katılımını uygun görmediği kişileri, bilet bedellerini iade etmek koşuluyla festival alanına almama hakkına sahiptir.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü