Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Colorfest

    • Konser

    Colorfest

    İçimizin enerji ile dolup taştığı bu güzel yaz günlerinde, bir yandan deniz ve güneşin tadını çıkarıp, bir yandan kesintisiz müzik ve birçok aktivitenin yer aldığı ve katılımın 18-39 yaş arası ile sınırlı olacağı bir kampta olmak istemez misin? Seni duyduk ve tam da o etkinliği sana getiriyoruz.

    9-10-11 Eylül'de, birçok sanatçı ve DJ ile sınırsız eğlenirken, deniz kenarında bir dolu etkinlik ile festival tadında kamp yapabileceğin bu etkinlikte, Foça Mambo Beach'te buluşalım #FarkınıHisset

    Bilgi: Kontenjan SINIRLIDIR! 1+1 Kamp+Kombine 9 Eylül 10:01 seansından 1 adet bilet alarak (2 kişi katılım sağlayabilirsiniz.)

    Camptival Kamp Programı

    Konserler
    Dj Performans
    Yoga
    Zumba

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü