Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - CSO Yıldızlarla & Vengerov & Ulucan

    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon 29 Mayıs 2022 Pazar
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    CSO Yıldızlarla & Vengerov & Ulucan ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında gerçekleştireceği ilk konser 29 mayıs tarihinde, dünyaca ünlü sanatçılarla beraber heyecan verici bir repertuarı dinleyici ile buluşturuyor. Çağdaş Türk müziğinin beş kurucusundan biri, değerli besteci ve müzik eğitimcisi Ulvi Cemal Erkin'i yitirişimizin 50. yılı nedeniyle bestecinin en çok icra edilen başyapıtlarından biri olan Köçekçe konserin açılış eseri olarak programda yer alıyor.

    Dünyanın en iyi keman sanatçılarından biri olarak kabul edilen, grammy ödüllü Maksim Vengerov CSO ADA Ankara Ana Salon'da yine uluslararası başarıları ile adından söz ettiren Özcan Ulucan ve Birsen Ulucan ile orkestranın şefi Cemi’i Can Deliorman yönetiminde bir araya geliyor.  Beethoven’ın keman, çello ve piyano için yazmış olduğu üçlü konçerto bu kez Maksim Vengerov; keman, Özcan Ulucan; viyola ve Birsen Ulucan; piyano olmak üzere sıra dışı bir yapıyla dinleyici ile buluşacak.

    Konserin ikinci yarısında ise müzik tarihinin anıtsal eserlerinden Antonín Dvořák’ın “Yeni Dünyadan” başlıklı 9. senfonisi programda yer alıyor.

    Şef: Cem’i Can DELİORMAN

    Solistler:

    Maxim VENGEROV(Keman)

    Birsen ULUCAN (Piyano)

    Özcan ULUCAN (Viyola)

    Program: Ulvi Cemal ERKİN ‘’Köçekçe’’

    L. van BEETHOVEN “Üçlü Konçerto op.56 (Viyola Versiyonu)”

    “Ara”

    A. DVORAK Senfoni No.9 ’’Yeni Dünya’’ 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü