Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Cumhuriyet'in Temeli Kültürdür

    90 dakika
    • Konser
    • Klasik Müzik

    Cumhuriyet'in Temeli Kültürdür

    Süre : 90 dk.

    İlk Adım Müzik Grubu sizleri İlk Adım'a davet eder.

    Grubumuzun Amacı;

    Topluma ilham kaynağı olmak ve ilk adımlarını insani değerler zemininde insanlık için atmalarını sağlamak, cehaletin her türlüsüyle mücadelede topyekün mücadele etmek, Atatürk’ün manevi mirasım dediği akıl ve bilimi hakim kılmak grubumuzun asli görevidir.
    Cumhuriyetin temeli kültürdür. Biz işe buradan başladık.

    Sanatçılar 

    Serkan Aydoğan - Viyonolsel

    Utku Gülhan - Gitar

    Melike Bozkuş - Şan

    Oğuzhan Akova - Armonika

    Nihan Ulutan - Piyano

    Evren Şen - Kontrabas

    Turgay Pişkin - Duduk,Klarnet

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü