Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deniz Tekin

    Bursa - Akçalar Göl Kıyısı 3 Temmuz 2022 Pazar
    • Konser

    Deniz Tekin 

    Tarih: 3 Temmuz  2022 Pazar

    Mekan: Akçalar Göl Kıyısı

    Saat: 19:30

    Kapı Açılışı: 18.30

    Müziğe piyano ve yan flüt eğitimi alarak başlayan Deniz Tekin, ilk albümü Kozakuluçka’yı 2017 yılında yayınladı. Milyonlarca kez dinlenen Beni Vur cover’ıyla dikkat çeken ve Can Ozan, Şanışer, Dolu Kadehi Ters Tut, Kamufle, Barış Demirel gibi birçok başarılı müzisyenle çalışan Tekin; yalın akustik gitar ya da piyano aranjmanlarına eşlik eden melodik vokali ve güçlü sözleriyle son dönemin en başarılı müzisyenlerinden.

    2020 yılında Güneşe Doğru EP’sini ve 2021 yılında da CanBey’le birlikte kaydettiği Kuyu EP’sini yayınlayan, konserler vermeye ve yeni albüm çalışmalarına devam eden Deniz Tekin, 3 Temmuz akşamı gün batımında, Akçalar göl kıyısında hayranlarıyla buluşuyor.

    Deniz Tekin - Vokal, Gitar, Klavye
    Kunter Kınacı - Bas Gitar
    Atılgan Nalıncıoğlu - Elektro Gitar, Back Vokal
    Mertcan Bilgin - Davul

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Akçalar Göl Kıyısı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü