Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Dolce Caz Vokal

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Dolce Caz Vokal ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Üç kadın vokalden oluşan Dolce Caz Vokal Grubu, başta caz standartları olmak üzere birçok farklı türde eserin üç sese uyarlanmış aranjmanlarını, orkestra eşliğinde yorumluyor.
    Dolce konserlerinde 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından grup üyelerinin kendi aranjmanlarına, caz, soul, latin ve müzikallere uzanan geniş bir repertuvar seslendiriyor. Bu repertuvarı koreografiler, kostüm ve aksesuarlarla da süslüyor. Grubun konserleri, lindy hop dans ekipleri tarafından da büyük rağbet görüyor.
    Mevcut kadrosu Merve Erdal, Damla Güneş ve Nihan Yılmazer’den oluşan Dolce Caz Vokal Grubu, ilk olarak 2011’de, Ankara’da kuruldu. Çok çeşitli müzikal geçmişlere sahip grup üyeleri, Ankara ve İstanbul’da birçok farklı mekan, festival ve organizasyonda, birçok farklı müzisyen eşliğinde sahne aldı.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü