Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Dolce Vocal Jazz Trio

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Dolce Caz Vokal Grubu

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Dolce Caz Vokal Grubu

    Dolce Caz Vokal Grubu

    Merve Erdal                    v

    Damla Güneş                  v

    Nihan Yılmazer               v

    Evren Kalaycıoğlu          p

    Murat Ulus                      b

    Serkan Alagök                d

    Kutay Maktay                 tp

    Cem Güngör                   tb

    Ali Erol                           ts

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında Dolce Caz Vokal Grubu, festivale özel olarak büyük bir müzisyen grubuyla Last Penny’de sahne alıyor. Tüm sanat severleri bu benzersiz konsere davet eder, Last Penny kulübüne katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

    2011 yılında Ankara’da kurulan ve üç kadın vokalden oluşan Dolce Caz Vokal Grubu, başta caz standartları olmak üzere farklı türlerde caz parçalarını bu konsere özel olarak, orkestra eşliğinde çok sesli yorumluyor. Konserlerinde 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından kendi aranjmanlarına, caz, soul ve Latin müziğine uzanan geniş bir repertuvar seslendiren grup, bu repertuvarı koreografiler, özel dönem kostümleri ve aksesuarlarla süsl

    Biletler ayaktadır ancak salon uygunluğuna göre oturma düzeni sağlanabilmesi için lütfen Lasp Penny Büklüm 03129260721 numaralı telefonu arayın.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

    Dolce Caz Vokal Grubu

    Merve Erdal                    v

    Damla Güneş                  v

    Nihan Yılmazer               v

    Evren Kalaycıoğlu          p

    Murat Ulus                      b

    Serkan Alagök                d

    Kutay Maktay                 tp

    Cem Güngör                   tb

    Ali Erol                           ts

    Dolce Vocal Jazz Trio will be performing with a large group of musicians at Last Penny, special to the 26th International Ankara Jazz Festival. We would like to invite art enthusiasts for an exciting evening of jazz and dance. We appericiate Last Penny for their support.

    The vocal harmony group, Dolce Vocal Jazz Trio consisted of three ladies, was founded in Ankara in 2011. Known for their lively concerts with delightful choreography in period costumes and accompanied by a jazz orchestra, special to this concert, Dolce sings harmonic arrangements of mostly jazz standards in a diverse repertoire ranging from 1940’s Andrews Sisters songs to musicals, to soul and Latin music favorites.

    Tickets are for the entrance only, no seating is guaranteed. To be seated please callLast Penny Buklum  03129260721 to arrange seating according to hall availability.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü