Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dolce Christmas: Yeni Yıl Konseri

    80 dakika
    • Konser.

    Dolce Christmas: Yeni Yıl Konseri

    Süre: 1 saat 20 dk
    Yaş: +13

    "Dolce Caz Vokal Grubu yeni yıl konseri "A Dolce Christmas" ile karşınızda! 21 Aralık’a TAD Coşkan Daş Sahnesi’nde seyircileriyle buluşacak grup, yeni yıl ve Noel temalı sevilen şarkıları yine güçlü bir orkestra, renkli performans ve koreografilerle sunacak.

    Dolce, konserlerinde başta caz standartları olmak üzere birçok farklı türde eseri, orkestra eşliğinde üç sesli yorumluyor. 1940’ların Andrews Sisters şarkılarından kendi aranjmanlarına, caz, soul ve latine uzanan bu geniş repertuvarı koreografiler, kostüm ve aksesuarlarla süslüyor.

    Dolce Caz Vokal Grubu: Merve Erdal, Damla Güneş, Nihan Yılmazer
    Orkestra:
    (p) Evren Kalaycıoğlu
    (b) Murat Ulus
    (d) Serkan Alagök
    (tp) Kutay Maktay
    (ts) Toprak Barut
    (tb) Cem Güngör

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü