Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dolu Kadehi Ters Tut

    • Konser

    Dolu Kadehi Ters Tut,  IF Performance Hall Armada Konserlerinde dinleyicileri ile buluşuyor.

    Dolu Kadehi Ters Tut, Türk alternatif rock grubu olarak, Vokalist Uğurhan Özay ve prodüktör, gitarist-geri vokal Mürsel Oğulcan Ava tarafından 2014 yılında kuruldu. İlk albümleri Polonya’nın Başı Belada 2015 yılında ev kaydı bir albüm olarak yayımlandı. İlk stüdyo albümleri ise 2017'de Dünyanın En İyi Albümü adıyla yayımlandı. Grubun dijital platformlarda yayınladığı 4 albüm, 3 EP ve 18 single'ı bulunmaktadır.

    Grup, ismini Ömer Hayyam'ın 27 Nolu Rubaisi'ndeki bir dizeden almıştır. Grup, bestelerinde Sabahattin Ali ve Özdemir Asaf gibi isimlerden esinlendiklerini belirtmişlerdir.

    19 Mart 2021'de DKTT adını verdikleri 10 şarkılık albümlerini yayınladılar. 3 Eylül'de Dilan Balkay ile birlikte "Zor" adlı single'ı yayınladılar. "DKTT" albümlerinden sonraki ilk solo single'ları "Öylece Durdun"u 8 Ekim'de dijital platformlarda paylaştılar. Spotify'ın yayınladığı verilere göre Türkiye'de 2021 yılının en çok dinlenen ikinci grubu ve yedinci sanatçısı oldular. 

    Kapı Açılış     19:00 
    Konser Saati  21:00

    - Yaş sınırı yoktur.
    - Festival alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir.
    - Konser biletlerinin iade edilmesi veya konser biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
    - Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Konser alanına açık sigara paketi, açık tütün ve tütün ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.
    - Konser alanına profeyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı patlayıcı her türlü nesne(parfüm, deodorant vb.) silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.
    - Yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayacaktır.
    - Konser için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana giriş hakları iptal edilir ve bilet iadesi yapılmaz.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanında geniş yelpazede yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.
    - Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü