Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Doruk Görkem Tokur Piyano Resitali

    • Klasik

    Doruk Görkem Tokur Piyano Resitali

    AKADEMİ AKCAN, “Çarşamba Konserleri” kapsamında dönemin kapanış konserini genç yaşında önemli başarılar kazanmış bir piyanistle gerçekleştiriyor. Akademi Akcan’ın eğitmenleri arasında yer alan ve barok temalı bir resital verecek olan Doruk Görkem Tokur, Johann Sebastian Bach ve Domenico Scarlatti’nin eserlerini seslendirecek.

    PROGRAM

    JOHANN SEBASTIAN BACH

    - Partita No. 2 in C minor, BWV 826

         Sinfonia

         Allemande

         Courante

         Sarabande

         Rondo

         Capriccio

    DOMENICO SCARLATTI

    - Sonata in D minor, K. 9

    - Sonata in D Major, K. 491

    - Sonata in F minor, K. 466

    - Sonata in D minor, K. 141

    Doruk Görkem Tokur: Ankara’da 1991 yılında doğan Tokur, 5 yaşında piyano dersleri aldı ve çocuk korosunda şarkı söyledi. 2002 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvar’nda Menekşe Akar ile piyano eğitimine başladı. 2010 yılında Yeşim Alkaya ile çalışmaya devam etti ve 2020 yılında yüksek lisans programından mezun oldu.
    Gülsin Onay, İdil Biret, Hüseyin Sermet, Rengim Gökmen’in yanı sıra çok sayıda yabancı hocanın ustalık sınıflarına katılan Tokur, Floransa’da Scuola di Musica di Fiesole’de Andrea Lucchesini ile sanatta uzmanlaşma eğitimi aldı, yurtiçinde ve yurtdışında konserler verdi.
    Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atan Doruk Görkem Tokur, ulusal ve uluslararası yarışmalarda çeşitli ödüller ve dereceler kazanmıştır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü