Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ecem Önol ile 90'lar Türkce Pop Gecesi

    • Konser.

    Ecem Önol ile 90'lar Türkce Pop Gecesi

    Kapı Açılış: 20.00
    Konser Saati: 21.00
    Sonrasında Slang 23.30

    Sanat hayatına küçük yaşlarda başladı. Müziğe olan ilgisi ve yeteneği doğrultusunda 2004 yılında İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nin sınavını kazanarak burada Viyolonsel eğitimi almaya başladı. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı müzik bölümünde eğitim almaya başladı. 2007 yılında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde lisans eğitimine başladı.
    Okul yıllarında birçok orkestra konserinde solist ve viyolonsel üyesi olarak konserler verdi. Aynı zamanda aktif olarak solistliğe yöneldi ve pek çok kurumsal etkinlikte solist olarak sahne aldı. Farklı gruplarla konserler verdi. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nın “Müzikal Tiyatro” bölümünü kazandı. Bu süreçte müzik öğretmeni olmaya hak kazandı. Sanatçı halen Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi'nde viyolonsel eğitmenliği görevini sürdürmekte, solistlik kariyerinin yanı sıra reklam ve film müziği seslendirmelerine de aktif olarak devam etmektedir.

    - Katılımcıların 18 yaş üstü olması gerekmektedir.
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü