Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Elçin Alçın – Başucu Şarkıları

    75 dakika
    • Müzik

    Elçin Alçın – Başucu Şarkıları

    Pazartesi Şarkıları - Başucu Şarkıları

    Uşak Kent Orkestrası’nın aralık ayında sanat severlerin beğenisine sunduğu Pazartesi Şarkıları; özel sahne dekoru ve izleyenlere evlerinin salonunda müzik dinliyorlarmış hissi uyandıran sıcak ve samimi müzikal dokusuyla yeni yılda da devam ediyor. Proje Koordinatörlüğünü ve Müzik Direktörlüğünü Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Onur ALTINTUĞ’un üstlendiği Pazartesi Şarkıları; konuk sanatçı Elçin ALÇIN’ın “Başucu Şarkıları” adını verdiği konseriyle 17 Ocak pazartesi akşamı Uşak Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Salon 2’de izleyenleriyle buluşacak…

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü