Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Elif Sanchez - DJ Amir presents Jazzanova (Live): Strata Records Reimagine

    • Konser

    Elif Sanchez - DJ Amir presents Jazzanova (Live):  Strata Records Reimagine

    Tarih: 25 Haziran 2022 Cumartesi

    Mekan: Balat Atatürk Ormanı

    Saat: 20:30

    Kapı Açılışı: 19.00

    Elif Sanchez

    2017’de Bill Pierce Ödülü ve Akdeniz Müzik Enstitüsü Ödülü’nü kazanarak Berklee College of Music’den mezun oldu. 11 Grammy Ödüllü Javier Límon’un “Refugee of Sound” projesine konuk sanatçı olarak davet edilen Sanchez, Boston ve New York’ta Drom NYC, The Well Brooklyn ve Boston Opera House gibi önemli konser salonları ve caz kulüplerinde performanslar sergiledi.

    Türk halk müziği, klasik müzik ve caz eğitimini harmanladığı müzikal tarzı ile Anadolu ve Azerbaycan coğrafyasının en sevilen türkülerini kendine has yorumuyla seslendiren Elif Sanchez, 7. Nilüfer Caz Festivali kapsamında 25 Haziran’da Balat Atatürk Ormanı’nda dinleyicilerle buluşuyor.

    Elif Sanchez: Vokal

    Paul Sanchez: Trompet, Klavye

    Gilad Barakan: Gitar

    Guy Bernfeld: Bas

    Nedim Ruacan: Davul

    DJ Amir presents Jazzanova (Live): Strata Records Reimagined

    Jazzanova, 1995'te Berlin'deki DJ'ler tarafından funk, caz, disko ve latin gibi müziklerden ilham alarak fütüristik dans müziği yaratmak amacıyla, bir işbirliği projesi olarak kuruldu. Devamlı üretim halinde olmayı seven Jazzanova ekibi, 2009 yılında klasik sesleri yeniden yorumlayarak yeni şarkılar yaratan DJ Amir ile işbirliği yaptı.

    DJ Amir ile Strada Records’tan çıkardıkları Reimagined albümü uzun zaman sonra yeniden tasarlanmış, yeni ve çeşitli stilleri müzikal bir ifadeye dönüştürmüş başarılı ve farklı bir çalışma. Jazzanova, 25 Haziran Cumartesi bu albümde yer alan parçaları Nilüfer Caz Festivali sahnesinde dinleyicilerle buluşturuyor..

    Stefan Leisering: Perküsyon, Jazzanova yapımcısı

    Sean Haefeli: Vokal

    Christoph Bernewitz: Gitar

    Stefan Ulrich: Trombon, elektronik

    Paul Kleber: Kontrbas, bas gitar

    Sebastian Borkowoski: Saksafon, flüt

    Florian Menzel: Trompet

    Jan Burkamp: Davul

    Christoph Adams: Klavye

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü