Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Emin Fındıkoğlu ile Caz Atölyesi - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Emin Fındıkoğlu ile Caz Atölyesi - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    27 Haziran 2022, Pazartesi 16:00

    Gümüşlük Erkan Oğur Müzik Okulu

    Festival kapsamında Emin Fındıkoğlu ile gerçekleştirilen caz atölyesi, Gümüşlük Erkan Oğur Müzik Okulu’nda gerçekleşiyor.

    Atölyede başarılı sanatçının genel olarak caz üzerine vereceği eğitimin yanı sıra katılımcılarla tek tek ilgilenebileceği bir soru-cevap bölümü de yer alıyor. İster enstrümanınızla ister dinleyici olarak katılabilirsiniz.

    Jazz Workshop with Emin Fındıkoğlu - 6th International Bodrum Jazz Festival

    Monday, June 27, 2022 16:00

    Gumusluk Erkan Ogur Music School

    The jazz workshop held with Emin Fındıkoğlu within the scope of the festival takes place at Gümüşlük Erkan Oğur Music School.

    In addition to the training that the successful artist will give on jazz in general, there is also a question-answer section where the participants can deal with them individually. You can participate either with your instrument or as a listener.

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü