Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Emre Fel

    • Konser

    Emre Fel

    Kapı Açılış: 20.00

    Konser Saati: 21.00

    Sonrasında Bizimkiler 23.30

    2013 yılında başladığı lise hayatının ilk zamanlarında bir gün müzik dersinde arkadaşlarının ısrarı ile bir şarkı söyledi ve müzik öğretmeni tarafından lise hayatı boyunca hep övgü aldı. Bu övgüler onu ses yarışmalarına katacak kadar çok hevese getirdi ki 3 kere ses yarışmasına katıldı ama güzel bir dönüş yakalayamadı. 2016'nın Kasım ayında yine müzik öğretmeninin ısrarı ile gitar derslerine başladı ve az bir zaman sonra ilk şarkısını yazdı. O ilk şarkıdan sonra sporu neredeyse bırakarak kendini müziğe adadı. Tam bir anadolu aşığı olan Emre Fel, o dönemin müzik kültürü ve eserlerinin tozlanmaması adına 2019 Ağustos ayında "Yeni Anadolu" adını verdiği 5 şarkıdan oluşan bir proje hazırladı ve medyaya giriş yaptı. Müzikal açıdan her ne kadar yetersiz olsa da medya ve çevre tarafından güzel dönütler aldı. Yaptığı tarzda Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray ve daha birçok anadolu zamanı ustalarının izlerini görmek fazlasıyla mümkün. Yeni Anadolu'nun yeni bir akım olabileceğine inanan Emre Fel şu an İstanbul’da yaşamakta ve Yeni Anadolu projesinin devamı için çalışmalarını sürdürmekte.

    Emre Fel, 6 Aralık Salı akşamı IF Ankara'da!

    - Herkes Katılım Sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü