Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Erkan Oğur ile Mavi Caz Söyleşisi - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Erkan Oğur ile Mavi Caz Söyleşisi - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    27 Haziran 2022, Pazartesi 17:00

    Gümüşlük Erkan Oğur Müzik Okulu

    Festivalin teması kapsamında Erkan Oğur’un Caz ve Blues alanındaki birikimleriyle dolu, keyifli bir sohbet Gümüşlük Erkan Oğur Müzik Okulu’nda sizlerle.

    Söyleşide sanatçının Caz ve Blues alanındaki birikimlerinden bahsedeceği sohbetin yanı sıra katılımcılarla tek tek ilgilenebileceği bir soru-cevap bölümü de yer alıyor.

    Blue Jazz Interview with Erkan Oğur - 6th International Bodrum Jazz Festival

    Monday, June 27, 2022 17:00

    Gumusluk Erkan Ogur Music School

    As part of the theme of the festival, a pleasant conversation full of Erkan Oğur's experience in the field of Jazz and Blues is with you at Gümüşlük Erkan Oğur Music School.

    In addition to the conversation where the artist will talk about his experiences in the field of Jazz and Blues, there is also a question-answer section where he can deal with the participants individually.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü