Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Esra Üçcan Organic Flavors Konseri

    60 dakika
    • Konser

    Esra Üçcan "Organic Flavors Konseri"

    ‘Esra Üçcan imzalı şarkılar Organic Flavors (Organik Aromalar) gurubu ile yeniden düzenlendi. Tadına doyum olmayacak müzikal süslemelerle bezenerek düzenlenmiş kült ve özgün şarkılardan oluşan eğlenceli, romantik ve sürprizli bu müzikal konsept hem Fransızca hem Türkçe. 

    Konser repertuvarı, Türk müziği ile batı müziklerini bir araya getiriyor. Bu şarkıların arasında Türkçe kült bestelerin Fransızca sözleri ve serbest uyarlamaları da yer alıyor.’
     

    Organic Flavors

    Grup

    Esra Üçcan  -Piyano&Vokal

    Ziya Güçkan aka ZYaD Keman&Viola&Back Vokal

    Fırat Suvarioğlu Elektro&Akustik Davul&Perküsyon

    Osman Yaldız Bas&Kontbas

    Kaya Demircan  Akordeon&Klavye

    Ender Balcı  Ses mühendisi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü