-

Esra Üçcan Organic Flavors Konseri

İzmir - Mozart PSM Mozart PSM İzmir Ege Perla Sahnesi. Ozan Abay Caddesi, Çınarlı Mahallesi No:8, KONAK / İZMİR 28 Ocak 2022 Cuma
60 dakika
  • Konser

Esra Üçcan Organic Flavors Konseri

Esra Üçcan imzalı şarkılar Organic Flavors (Organik Aromalar) gurubu ile yeniden düzenlendi. Değişik müzikal süzlemelerle bezenerek düzenlenmiş kült ve özgün şarkılardan oluşan eğlenceli, romantik ve sürprizli bu müzikal konsept hem Fransızca hem Türkçe.  

‘Aşkta yolculuk’ isimli repertuvar, Türk müziği ile dünya müziklerini bir araya getiriyor. Bu şarkıların arasında Türkçe kült bestelerin Fransızca sözleri ve serbest uyarlamaları da yer alıyor.  

Esra Üçcan  Piyano&Vokal 

Ziya Güçkan  Keman&Viola 

Fırat Suvarioğlu   Elektro&Akustik Davul 

Osman Yaldız   Bas

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İzmir - Mozart PSM

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü