Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Evrim Demirel Project "Makamsız"

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Evrim Demirel Project "Makamsız"

    İstanbul - AKM Tiyatro Salonu 5 Haziran 2022 Pazar
    • Konser

    Beyoğlu Kültür Yolu Festivali - Evrim Demirel Project "Makamsız"

    Bu projeyi tanımlamak için “dünya müziği” etiketini kullanmak doğru olacaktır.
    Bu etiket her ne kadar muğlak bir alan tarif etse de  çeşitli disiplinlerden müziklerin bir araya gelmesiyle oluşan yeni bir türü işaret etmektedir.
    Bir Türk besteci ve caz piyanisti olarak kendimi tam da bu alanın içinde konumlandırmaktayım. “Makamsız” projesi benim kompozisyonlarını ve yol haritasını belirlediğim ortak alanda cereyan edecek farklı disiplinler arası bir müzik. Bir yanda Mey, Ney, Kaval, Zurna gibi Türk Müziği nefesli sazlarının icracısı
    Murat Tırnak, doğu ve batı vurmalı sazların ustası Engin Gürkey ve Caz kontrabasçısı Kağan Yıldız bu ortak alanda irticalen ve belirlenmiş müzikleri yorumlayacak.

    Proje Türkiye’den geleneksel açıdan bakıldığında makamsız, Avrupa’dan bakıldığında ise makamları içeren bir kavram üzerine oturmaktadır.

    Piyano: Evrim Demirel
    Nefesli Sazlar: Murat Tırnak
    Bas: Kağan Yıldız
    Vurmalı Sazlar: Memduh Akatay

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - AKM Tiyatro Salonu

    AKM ETKINLIK NOTLARI

    Iade ve Degisiklik

    Satin alinan biletler, etkinligin iptali veya tarih degisikligi olmasi durumu disinda degistirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçeklesecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satin alan herkes bu kurallara uymayi ve yaptirimlari kabul etmis sayilir.
    Ögrenci bileti, ögrenci kimligi ile geçerlidir. Ögrenci kimliginin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmedigi kisileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanina almama hakkina sahiptir.

    Sagliginiz Için

    T.C. Içisleri Bakanligi'nin 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunlulugu" konulu genelgesi uyarinca koronavirüs salgininin son dönem seyri ve toplum sagligina olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katilmadan önce PCR testi ile tarama yapilmasina gerek olmadigina karar verilmistir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasinda kamera, fotograf makinesi, cep telefonu vb. kayit cihazlariyla kayit yapilmasi yasaktir. Kayit cihazlari mekânlara alinmayacaktir.

    Tüm etkinlik 7 yas ve üstü katilimcilar için uygundur.
    Etkinlik basladiktan sonra salona seyirci alinmayacaktir.

    Mekân Kurallari

    Etkinlik baslangiç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinligin kapisinda olacak sekilde hazir olunmasi gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarinda degisiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarina en yakin yeri temin edecek bir oturma plani hazirlayacaktir. Satin alinan biletler, mekân degisikligi nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uymasi zorunludur. Etkinlik boyunca yer degisikligi yapilamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar disindaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü