Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Eypio - İlyas Yalçıntaş - Mehmet Erdem - Can Gox

    • Konser

    Eypio - İlyas Yalçıntaş - Mehmet Erdem - Can Gox

    18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giremez.

    Kapı Açılış Saati: 20:00

     

    Eypio

    2016 yılında Günah Benim şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve 2017’nin sonunda çıkardığı dizi müziği Gömün Beni Çukura ile hızlı yükselişini sürdüren Eypio, Türkçe yeraltı rap müzik dünyasının yıllardır tanıdığı bir isim. İlk yasal single çalışması Günah Benim ile Eypio, yeraltından yer üstüne çıkarak Türkiye’yi yeni bir müzik tarzı ile tanıştıran ve sokaktan gelip sokağı ele geçiren “semt işi” bir müzisyen. 
    Eypio’nun 2016 yılı başında çıkan single çalışması Günah Benim; Youtube’da bugüne kadar 220 milyondan fazla izlenen, tüm müzik listelerinde haftalarca zirvede kalan, Spotify gibi dijital platformlarda 2016 yılının en çok dinlenen şarkısı haline geldi. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dahil olmak üzere birçok ödüle layık görüldü. Eypio’nun bu yıl çıkardığı dizi müziği Gömün Beni Çukura ise bir dizi müziği olmanın ötesine geçerek kısa sürede tüm müzik listelerinin zirvesine yerleşti, her hafta üst üste dijital platformlarda en çok dinlenen şarkı olmaya devam ediyor ve en iyi dizi müziği kategorisinde ödülleri toplamaya başladı bile. 

    17 yaşında Hollanda’ya giden EYPİO, 24 yaşında Türkiye’ye döndüğünde farklı işlerde çalışarak 24 ülke gezmiş ve Türkçe yeraltı rap müziğinin yumruklarından biri olmuştu bile. 2004 yılında Hollanda’da yabancı bir grupla rap yapmaya başlayan Eypio, bir süre sonra tek başına çalışmaya başladı. Canlı performans insanı Eypio’nun müziğinde melodik nakaratlar, sıra dışı rap lirikleri ve farklı tarzlar bir arada bulunuyor.

    1980 yılında Afganistan’daki savaş nedeniyle Türkiye’ye göç eden Afganistan Türkmeni ailesi sayesinde Eypio, Türkmence, Hintçe, Azerice ya da Farsça müzikler ve farklı kültürlerle iç içe büyüdü.  Savaşın etkilerini yakından yaşamış ve dünyanın farklı yerlerine dağılmış geniş bir ailenin çocuğu olan Eypio’nun şarkılarında farklı hikayeleri ve sert cümleleri duymak mümkün. Kendini rap yapabilen müzisyen olarak tanımlayan Eypio; reggae, dancehall, rap, dub, arabesk, türkü veya elektronik müzik gibi bambaşka türleri denemeyi seviyor. Bu nedenle yaptığı müziğin türünü tanımlamak zor. Öte yandan onu, sokaktan gelen bir “modern çağ ozanı” olarak nitelendirmek de yanlış olmaz. 

    İlyas Yalçıntaş

    Müziğe 16 yaşında gitaristlik yaparak başlamış ve ilerleyen yıllarda çeşitli mekanlarda sahne alarak müzik yapmaya devam etmiştir. 2014 yılında X Factor Türkiye yarışmasına katılmış, arkadaşlarının yazıp bestelediği "İncir" adlı şarkıyla tanınmıştır.

    2015 yılında Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ile bu şarkıyı tekrar düzenledi ve Kral Pop ve TTNet Müzik listelerinde birinci sıraya yükseldi. 2015 yılında; ilk single çalışması olan İncir'i, ikinci single çalışması olan Olmazsa Olmazımsın'ı ve ilk albümü olan Aşk Adam Seçiyor'u yayımladı. 2016 yılında ikinci albümü olan İçimdeki Duman'ı çıkardı. 2015 yılında çıkardığı tüm single ve albümleri 2016 yılında çıkardığı İçimdeki Duman adlı albümünde topladı.

    Mehmet Erdem

    Müzik hayatına küçük yaşlarda mandolin çalarak başlayan Sanatçı daha sonra bağlama, ud ve cümbüş de çalmaya başladı. Lise döneminde de çeşitli gruplarda enstrümanist ve vokalist olarak yer aldı, stüdyo müzisyenliği yaptı. “Herkes Aynı Hayatta” (2012), “Hiç Konuşmadan” (2013), “Hepsi Benim Yüzümden” (2015), “Neden Böyleyiz” (2018) isimli 4 stüdyo albümü olan başarılı sanatçı, bu albümlerde kendi şarkılarının yanı sıra; sevilen şarkıları yeni altyapıları ve kendine özgü yorumuyla yeniden seslendirdiği ve sürpriz düetleriyle de büyük beğeni topladı. Müzik kariyerinde kendi albümleri dışında birçok proje albümde de klasikleşmiş eserleri seslendiren Erdem, albümlerinin başarısını yurt içi ve yurt dışındaki konserleri ve aldığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

    Can Gox

    Lise yıllarında amatör olarak okul müzik kluplerinde ve çeşitli gruplarda gitarist ve vokalist olarak görev yapan sanatçı, profosyonel olarak ilk kez 16 yaşında sahneye çıkmıştır. Müzikal anlamda Jazz ve Blues üzerine kazandığı burs eşliğinde eğitimini aldıktan sonra Blues Mobil grubuna dahil olarak İstanbul'un tanınmış birçok mekanında sahne almıştır. Can GOX, 1990'ların sonunda müzik hayatına ara vererek yaklaşık 12 yıl sürecek kurumsal iş hayatına başlamıştır. 2011 yılında tekrar müzik hayatına başlayarak Kaybedenler Kulübü filminin soundtrack albümünü yaptı. Bu albüm ile birçok ödül kazanan sanatçı kurumsal iş hayatını sonlandırarak müzik hayatına kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır.

    Albüm çalışmaları hızla devam ederken single olarak yorumladığı ‘Haydar Haydar’ türküsünün dönemin reyting rekorları kıran Kuzey Güney dizisinde (hem bölüm hem de sezon finalinde) yayınlanmasıyla müzik sektörünün odağı haline geldi. Anadolu Blues terimini müzikal anlamda Türkiye ile tanıştıran sanatçı Haydar Haydar türküsü ile yılın en iyi performans, yorum, çıkış yapan dizi müziği gibi birçok ödüle layık görülmüştür. Tüm bu gelişmeler eşliğinde calışmaları devam eden ‘Yalnızım Ben’ albümünü 2013 senesinde yayınladı.Albümde bulunan 9 şarkının 6sı birçok dizi ve filmlerde yayınlanmıştır. 2022 yılında son single çalışması Eyvallah'ı yayınlamıştır.

     

    - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.
    - Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.
    - Misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için, mekan girişinde erkek / kadın oranına dikkat edilecek ve gerektiğinde bilet iadesi yapılacaktır. Tüm katılımcıların bu konuya özen göstererek etkinliğe katılmaları önemle rica olunur.
    - İzinli fotoğrafçıların haricinde alana profesyonel fotoğraf makinesi sokulması kesinlikle yasaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü