Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Fide Köksal Konseri

    • Konser

    Fide Köksal Konseri

    İzmir doğumlu Fide Köksal müzik kariyerine 2006 yılında Türkiye ve Yunanistan'da eş zamanlı olarak başladı. İş birliği yaptığı önemli isimler arasında Mimis Plessas, Nikos Kypourgos, George Dalaras, Maria Farantouri, George Perris, Pantelis Thalassinos, Savina Yannatou, Haig Yazdjian ve dahası bulunan sanatçı, aynı zamanda 2008 yılında yayınlanan '‘Matomena Homata'’ isimli TV dizisinde yer aldı ve Vassilis Dimitriou'ya ait iki parçayı kendi yazdığı sözler eşliğinde seslendirdi. 2010 yılında; tamamı ünlü Yünan besteci Mimis Plessas tarafından bestelenmiş on parçayı kapsayan albüm 'BRIDGES’ için yazdığı Türkçe sözlere sesiyle hayat verdi. Ardından kaydettiği kendine ait ilk albüm olan, tüm sözleri Fide tarafından Türkçe, İngilizce ve Yünanca olrak yazılan ve künyesinde yine Mimis Plessas, Yiotis Kiourtsoglou, Nikos Kypourgos, Armenak Markosyan, Nassos Sopilis gibi isimleri taşıyan '‘BÜYÜ'’ ise EMI etiketiyle yayınlandı. Fide'ye ait ikinci albüm olan '’MEŞK'’ ise Ara Dinkjian, Evanthia Remboutsika, Nassos Sopilis ve Fide imzalarını taşımakta.

    Fide Köksal Konseri, 30 Eylül'de İzmir Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü