Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Flamenco Company Murat Köseler

    75 dakika
    • Konser.

    Flamenco Company Murat Köseler

    Türkiye'de Flamenko tarzında kendi bestelerini seslendiren birkaç gitaristten biri olan Murat Köseler, 22 Aralık akşamı ekibi ile beraber,  yeni yayınlanan albümünden parçalar ve Flamenko müziğinin ve dansının sevilen örneklerini sergileyecek...

    Murat Köseler - Flamenko Gitar
    Oltum Türkan - Solist 
    Dilşad Günay - Solist
    Ahmet Bozacı - Flüt
    Ayberk Saylam - Kahon /Gitar
    Sercan Ulusoy - Piano / Synthesizer

    Kerime Kartaloğlu Flamenko Dans Topluluğu 
    -----------------------------------------------------
    Buse Çiğdem Karataş - Flamenko Dans

    Özge Sandalcı - Flamenko Dans

    Güneş Şimşek - Flamenko Dans

    Zeynep Özay - Flamenko Dans

    Esen Kara - Flamenko Dans

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu