Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Flüt & Piyano Resitali: Metin Yavuz & Burcu Ersin

    60 dakika
    • Flüt - Piyano Resitali
    • Konser

    Flüt & Piyano Resitali: Metin Yavuz & Burcu Ersin

    Etkinlik Yaş Sınırı: +8
    Etkinlik Süresi: 60Dk.

    Arsu Sahne, 14 Ocak akşamı saat 18:00’de verilecek olan konserde Metin Yavuz (flüt) ve Burcu Ersin’den (piyano) oluşan flüt ve piyano ikilisini ağırlayacak. Konserde sanatçılar Bach, Schumann, Çaykovski, Faure, Piazzolla ve Bonis’ten eserler seslendirecekler.

    Konser Programı

    Johann Sebastian Bach: Sol Minör Flüt Sonatı (BWV 1020)

    Robert Schumann: Three Romances (Op.94)

    Pyotr İlyiç Çaykovski: Lenski’nin aryası (Yevgeni Onegin’den)

    Gabriel Fauré: Après un rêve

    Astor Piazzolla: Dört Mevsim

    Mélanie Bonis: Flüt ve Piyano için Sonat

    Metin Yavuz

    1970 Balıkesir doğumlu Metin Yavuz, sanatsal çalışmalarına 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Erkan Alpay’n flüt sınıfında başladı. Gülşen Tatu, Ayla Caymaz, Guy Cottin ve Maria Celine Labbe gibi flüt virtüoazlarının yaz kurslarına katıldı ve konserler verdi. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı lisans programından pekiyi dereceyle mezun oldu.

    1994 yılında Turkuaz Müzik Topluluğu’nu kurdu, yurt içi ve yurt dışında (İngiltere, Almanya, KKTC, Lübnan, Kazakistan) festivallere katıldı ve sayısız konserler verdi. Yönetmenliğini Uğur Babürhan, Müzik Koordinatörlüğünü Serpil Günseli’nin yaptığı Yeşilçam Sahnede adlı kabarede flüt sanatçısı olarak görev aldı. Marmara Flüt Orkestrası üyesi olan Yavuz, aynı zamanda piyanist Burcu Ersin’le flüt ve piyano ikilisi olarak konserler vermektedir.

    Burcu Ersin

    1983 İstanbul doğumlu Burcu Ersin, piyano eğitimine beş yaşında başladı. 1994 yılında tam zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano bölümünü kazanarak orta ve lise eğitimini tamamladı. Lisans eğitimini aynı okulun Kompozisyon tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimine yine İstanbul Üniversitesi’nde pedagojik formasyon alarak devam etti. Bu süreç boyunca çok sayıda salonda konserler verdi.

    2006-2008 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak Armoni, Eser Analizi ve Korrepetisyon dersleri verdi. 2004 yılından itibaren, kurucusu olduğu Ersin Sanat Merkezi’nde uluslarası sertifika programlarına çok sayıda öğrenci hazırladı. 2018 yılı itibariyle İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde öğretim görevlisi olarak (eşlik) görevine devam eden Ersin, kişisel çalışmalarına, opera, müzikal ve duo konserlerine de devam etmektedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü