Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Full Aksesuar - Barış Manço Anma Konseri

    Eskişehir - Eskişehir IF Performance Hall Hoşnudiye, Cassaba Modern AVM, 748. Sok No: 3/A, 26130 Tepebaşı/Eskişehir 5 Haziran 2022 Pazar
    • Konser

    Full Aksesuar - Barış Manço Anma Konseri

    “Full Aksesuar” Barış Manço’ya adanmış bir gruptur.

    Full Aksesuar Müzik Topluluğu, Barış Manço eserlerinin orijinal albüm soundları ile canlı sahne performansları yapmak üzere bir araya gelen bir topluluktur. Topluluk amacını, Barış Manço’nun müzikal mirasını ve eserlerinde içerilen coğrafyamızın kültürel olarak yansıtıldığı felsefeyi olduğu gibi nesilden nesile aktaran bir gelenek yaratmak olarak ortaya koymaktadır. Full Aksesuar yıllardır canlı olarak performans edilmemiş Barış Manço eserlerini orjinal soundu koruyarak sahnelemektedir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Eskişehir IF Performance Hall

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü