Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Gaye Su Akyol

    • Konser.

    Gaye Su Akyol

    Yaş Sınırı: 18+

    Gaye Su Akyol, yeni albümü “Anadolu Ejderi”nin şarkılarını ilk kez KüçükÇiftlik Park Sahnesinde söyleyecek!

    Saykodelik rock’ın yıldızı, alternatif müziğin en renkli, sıradışı ve isyankâr isimlerinden Gaye Su Akyol, geçtiğimiz yılın en iyileri arasında gösterilen yeni albümü “Anadolu Ejderi”nin #AnatolianDragonWorldTour kapsamında gerçekleşecek ilk konserini KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde verecek! Türkçe sözlü müziğiyle ülke sınırlarını günbegün aşarak dünyaya yayılan Akyol, “Anadolu Ejderi”nde adeta yepyeni bir müzikal maceraya çıkıyor. Konser, URU organizasyonuyla KüçükÇiftlik Park’ın kışa özel olarak hazırlanan kapalı alanında gerçekleşecek.

    Geleneksel Anadolu müziğiyle, psikedelia, surf rock ve post-punk’ın zıtlıklarını bir araya getiren Gaye Su Akyol, ilk albümü “Develerle Yaşıyorum”u 2014’te, “Hologram İmparatorluğu”nu 2016’da, “İstikrarlı Hayal Hakikattir” adlı üçüncü albümünü ise 2018’de çıkardı. Akyol’un son beş yılda yazdığı şarkılardan oluşan yeni albümü “Anadolu Ejderi”, orijinalliği, sözleri ve farklı türlerden beslenen güçlü müzikleriyle bugüne kadar yayımladığı albümlerin üstüne çıkıyor. Diğer albümlerde olduğu gibi tamamen bağımsız, gücünü özgürlüğünden ve kimseye hesap vermeyişinden alan bir “kendi başına yap” manifestosu olan albümde gitar, bas, davul üçlüsüne keman, ud, elektro bağlama, cümbüş ve ilk kez sazbüşün de olduğu geleneksel Türk sazları ve ritimleri eşlik ediyor. Gaye Su Akyol, “Müzikal olarak bu albüm benim için bilinen sınırların dışına çıkma ve yepyeni seslerin peşine düşme macerasıydı, bu anlamda şimdiye kadarki en özgür ve özgün üretimim,” sözleriyle anlattığı “Anadolu Ejderi”nde Anadolu pop, folk, klasik Türk müziği, Türkçe psychedelic rock gibi etkilendiği türlerin sınırlarını genişleterek yepyeni türlerle buluşturuyor.

    Sözü ve müziği kendine ait olan şarkılarıyla Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da büyük ilgi gören sıradışı Gaye Su Akyol, birçok farklı ülkede konser vermeye de devam ediyor.

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu