Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Grup Gündoğarken ''Hal Ve Gidiş''

    120 dakika
    • Konser

    Grup Gündoğarken ''Hal Ve Gidiş''

    Süre: 120 dk
    Yaş: +16

    ''Biz doğduğumuzda başladı her şey'' diyor GRUP GÜNDOĞARKEN ve ekliyor ''özgürlüğünü gökyüzünün mavisinden aldı.’’ Mavinin her tonunu bilen pilot bir babanın onları müziğe teşvik etmesi ile başlamıştı bu serüven. Kim bilir belki de bu yüzden adları 'GÜNDOĞARKEN''
    Düşünsenize hepimiz doğunca başlamadı mı yolculuğumuz?
    Grup Gündoğarken bu kez alışılmışın dışında bir iz bırakıyor sahnede bizlere. Dünden bugüne  ne varsa canlanıyor gözümüzde aşklarımız, ayrılıklarımız, kavuşmalarımız ... Hal ve Gidiş aslında bir yolculuğun hikayesi, 'Hayat Yolculuğu' . Her istasyonda bir kaçımızı daha alıyorlar o trenin içine ve bir sonraki durakta bizleri de anlatıyorlar diğerlerine. Aldığınız bilet sadece bir konserin değil sonsuz bir yolculuğunda bileti. Gelin yarınlarda anlatacakları hikayelerin kahramanları olalım birlikte...

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü