Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gülsin Onay Piyano Resitali

    120 dakika
    • Klasik Müzik

    Gülsin Onay Piyano Resitali

    "Doğudan Batıdan Klasikler" konser serisinin üçüncü konseri “Gülsin Onay Piyano Resitali”, Serhan Bali’nin sunumuyla 18 Şubat 2022 Cuma günü saat 20:00’de Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde.

    Dünyaca ünlü piyano virtüözü Gülsin Onay yine muhteşem bir performans sergileyecek. Gülsin Onay'ın bu konserine Serhan Bali’nin sunumları ayrı bir renk katacak. Serhan Bali, Gülsin Onay'ın yorumlayacağı eserler üzerine vereceği kapsamlı bilgiler ve yapacağı aydınlatıcı açıklamalarla izleyenlerin konser deneyimi de zenginleşecek. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü