Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hakan Küfündür - 90'lar Türkçe Pop Parti

    • Konser

    Hakan Küfündür - 90'lar Türkçe Pop Parti

    Türkiyenin en önemli Dj'lerinden biri olarak gösterilen Hakan Küfündür, 2005 yılına kadar commercial ağırlıklı bir sound izlesede o yıl itibariyle retro içerikli konseptlerle sahneye çıkmaya başladı. 2007-2014 yılları arasında 500'ü aşkın etkinlikte çaldı. 2014 Yılında Çelik'le Cici Kız şarkısını yayınladı ve büyük ilgi gördü. 50 Konserlik Türkiye turnesinde sahneye çıktılar. Dj'liğine ek olarak radyo ve tv program sunuculuğu, Mc'lik ve eğlence koordinatörlüğünü ekleyen Hakan Küfündür, 2017 yılı Ağustos ayında Zeynep Sağdaş ile 'Resimdeki Gözyaşları' adlı ikinci single çalışmasını yaptı ve şarkısının aranjesiyle nostaljiyi günümüz sounduyla birleştirdi.

    Bugüne kadar sayısız etkinlik, festival ve partide çalan DJ Hakan Küfündür , 90'lar denince Türkiyede akla ilk gelen Dj dir. 90'lı yılların yıldızlarıyla yaptığı Dj Hakan Küfündür ile 90'lar Festivali etkinlikleri devam eden DJ, 2017 - 2018 yıllarında; Grup Vitamin, Mansur Ark, Burak Kut, Çelik , Reyhan Karaca , Tayfun Duygulu , Ah Canım Ahmet ve Nil Burak gibi isimlerle on binlerce kişiye müzik yaptı ve performanslarına devam etmektedir.

    5 Mayıs'ta, 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon'da sevenleriyle buluşuyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü