Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Highlife

    Ankara - Ankara Kale Kapısı 1 Haziran 2022 Çarşamba
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Highlife ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    “Müzik herhangi bir yer ise – Caz şehirdir, Reggae yol ise, Funk okyanustur, Afrobeat tapınak ise Highlifeofficial hepsinin özüdür..
    Highlifeofficial sadece bir müzik grubu olmayıp aynı zamanda çeşitli alanlarda yeteneklere sahip üyeleriyle Afrika’nın çeşitli bölgelerinin yaratıcı müzikal ruhunu yansıtan Türkiye’nin değerli müzikal dostluk grubu olarak tanınır. Grubun müzisyenleri akademik alanlarda da kendini göstermiş bireylerden oluşmaktadır. Grubun solisti Kenya kökenli James Asenji Mwanje ODTÜ’de Petrol Mühendisliği eğitimi almaktadır ve aynı zamanda grupta saksafon çalmaktadır. Sayo Osasona Nijerya’lı bas guitarist, ODTÜ’de Mekanik Mühendisliği Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Ghana’lı davulcu Emmanuel Quist ODTÜ’de Uzay Mühendisliği, ve yine ODTÜ’de Mimarlık eğitimine devam eden David Mutombo grubun gitaristi ve vokalistidir. Yine Nijerya’lı perküsyon ve klavye çalan Wisdom Essien ve Adedayo Samson da Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Fakültesi ve OSTİM Üniversitesi Mekanik Mühendisliği öğrencileridir.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Kale Kapısı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü