Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hüseyin Korkan Korkmaz

    • Konser

    Hüseyin Korkan Korkmaz

    1979'da Bingöl'de doğdu. İlk okul, orta okul ve lise öğrenimini Bingöl'de tamamladı. Bağlama çalmayı babasından öğrendi. 1998'de İstanbul'a geldi. Aynı yıl Erdal Erzincan Müzik Okulu'nda bağlama dersleri almaya başladı. 2001'de İ.T.Ü.Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümüne girdi ve 2006'da buradan mezun oldu. 2003 ve 2017 yılları arasında Erdal Erzincan Müzik Okulu'nda eğitmen olarak görev yaptı. 2011'de yönetmenliğini Mahir Kutlutürk ile birlikte yaptıkları FİRKAT-I ZEVÂL adlı ilk solo albümünü yayımladı. Ardından 2015'de ikinci solo albümü olan DEMDİR'i dinleyicilerle paylaştı. Aynı yıl Sercan Öztürk ile birlikte hazırladıkları PİR İLE TALİP adlı albüm dinleyicilerle buluştu.2018'de üçüncü solo albümü olan ARAYIŞ ile bir kez daha müzik severlerle bir araya geldi.Dördüncü solo albümü İSKANDİL'i Kasım 2020'de müzikseverlerle buluşturan Hüseyin Korkankorkmaz gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında konserler vermeye devam ediyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü