Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - İçi Dışı Bir

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - İçi Dışı Bir

    Proje kapsamında Anafartalar Çarşısı seçili yüzeylerine çarşı içerisinde yer alan değerli sanatçılar (Füreya Koral, Seniye Fenmen, Atilla Galatalı, Cevdet Altuğ, Nuri İyem, Arif Kaptan, Adnan Turani) eserlerinden seçilen veya tümünden fragmanlar içeren görseller , binanın seçilecek yüzeylerine outdoor baskı şeklinde basılarak uygulanacaktır. Proje işlerin elde edilecek kaliteli kopyalarının kullanılması ile hayata geçirilecektir. Baskı boyutları bina cephelerinde uygun bulunan oldukça büyük giydirmeler içerecektir.

    Etkinlik Ücretsizdir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü