Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İçinde İstanbul Geçen Şarkılar

    120 dakika
    • Konser

    İçinde İstanbul Geçen Şarkılar

    Süre: 120 dk
    Yaş: +16

    Nazım Hikmet, Necip Fazıl Kısakürek, Cahit Sıtkı Tarancı, Orhan Veli Kanık ve Sabahattin Ali ve daha nicesi İstanbul' u anlattı bizlere... 
    Kimisi bir kadına benzetti, kimisi bir cezaevi avlusuna... 
    Filmlerin konusu oldu seyretmeye doyamadık...
    Hayaller kurduk da üzerine gerçekleştirmeye varamadık...
    Bazen bir savaş oldu yenmeye çalıştığımız bazen bir vatan oldu kazandığımız...
    Ayrılıklarımız, kavuşmalarız oldu İstanbul... 
    Kimine yar oldu, kimine anne kimine baba... 
    Seyrettiğimiz bir masal oldu İstanbul, uzaktan... En güzeliydi notaların anlattığı şarkılar hele de içinde İstanbul varsa ..
    Haydi gelin bu kez de İstanbul'un anlattıklarını seyredelim notalarla !

    DeLaL(Vokal)
    Çetin Büyükakın (Gitar)
    Medar Kırşehirli (Flüt)
    Işık Sam Saylav (Perküsyon)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü