Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Igorrr

    • Konser

    Igorrr

    Müzikte düzeni reddeden ve kendine özgü tarzı ile tanınan ritmin aykırı sesi Fransız Gautier Serre ya da sahne adıyla Igorr, 2 Haziran 2022 gecesi Taksim Dorock XL Venue'de Epifoni organizasyonuyla sahne almak üzere ülkemize geliyor. 

    Igorrr, death metal, barok müzik, breakcore ve trip hop gibi çeşitli farklı türleri müziğinde bir araya getiren bir isim. 2 stüdyo albümünden sonra Igorrr, ''Savage Sinusoid'' albümünü 2017'de Metal Blade Records'tan çıkardı. 2 yıllık Avrupa, Rusya ve Kuzey Amerika turnesinin ardından Igorrr, 2020'de pandemide ''Spirituality and Distortion' albümünü yayınlandı. 

    Sanatçı şimdi yeniden muhteşem bir grupla yollarda.  Yıkıcı yeni bir canlı konser için İstanbul'da olacak.  Her zamanki gibi, tamamen çılgın ve benzersiz bir şey bekleyin!

    -Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    -Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    -Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    - 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

    - 18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

    - Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    -Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü