Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    İkiye On Kala

    • Konser.

    İkiye On Kala

    İkiye On Kala, Grand Pera Alternatif Sahne'de dinleyicileri ile buluşuyor!

    İkiye On Kala, 2014 yılında İzmir Bornova'da ortaya çıkan bağımsız bir isimdir. Kendi ismini kullanmak istemeyen Uras, şarkılarını kendisi için hikâyesi olan İkiye On Kala adıyla yayımlamıştır. İkiye On Kala şarkıları tamamen Uras Ustaoğlu'nun hikâyelerinden oluşmaktadır. Şarkılar tür müziği bütünlüğü taşımaz. Bu sürecin sonunda  yüzbinlerce dinleyiciye ulaştı.

    2014 yılında evinde kaydettiği ilk şarkılarını İkiye On Kala adıyla sosyal medya kanalları üzerinden yayımladı. konser vermek için bir grup kurdu. Konser için bir araya gelen müzisyenler sonraları üretim sürecine de dahil olmaya başladı ve bundan sonraki dört yıllık süreçte İkiye On Kala şarkıları daha kolektif bir çalışmayla ortaya çıktı. İlk ve ikinci albüm albümü olan Eski Yeşil Araba'yı ve Yaka Faça'yı 2018'de çıkarttı. Uras Ustaoğlu'nun kafasındakileri grup ortamında müziğine tam olarak yansıtamaması ve müzikal bakış açılarındaki farklılıklar onu yeniden tek başına devam etmeye itti. 2019 yılında tek başına devam etme kararı aldı. 2019'da tekli olarak yayımlanan "Bütün İstanbul Biliyo" isimli parça, sadece YouTube üzerinden bir yılda 40 milyonun üzerinde dinlenmeye ulaştı. Ardından yine aynı yılda Aşklar ve İlaçlar ve 2020'de Dağlar Dağımdır Benim teklileri çıktı. Bir diğer ses getiren tekli parçası ise "Kafamda Kentsel Dönüşümler" oldu.

    - Etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe bilet iade, iptal ve değişikliği yapılamaz.

    - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefonunuzdan göstererek qr kodunu okutmanız gerekmektedir.

    - Belirtilen saat etkinlik başlangıç saatidir. 

    - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

    - Etkinlik sahibi uygun görmediği kişileri içeri almama hakkına sahiptir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu