Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - İnanç Yapıları Rotası

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali -  İnanç Yapıları Rotası 

    Not: Etkinliğin gerçekleşebilmesi için en az 20 kişilik katılım gerekmektedir.

    7 Camii, 3 Türbe, 1 Kilise ve 1 Tapınaktan oluşan İnanç Rotası üzerinde Ankara'nın tarihi katmanlarını ve çok kültürlü yapısını yansıtan dini mekanlar yer almaktadır.

    İnanç Rotası turları 30 kişilik gruplar halinde Salı ve Cumartesi günleri, saat 13.00'te Cenabı Ahmet Paşa Camii'nden başlayacaktır.

    Cenabı Ahmet Paşa Camisi
    Ağaçoğlu Camisi
    Ahi Elvan Camisi
    Aslanhane Cami (Ahi Şerafettin Camisi)
    Kesikbaş Türbesi
    Alaaddin Camisi
    Azize Tereza Kilisesi
    Augustus Tapınağı
    Hacı Bayram Veli Camisi ve Türbesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü