Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - İnançların Dili

    Ankara - Azize Tereza Kilisesi Kale, kardeşler Sok., Ulus No:15, 06250 Altındağ/Ankara 2 Haziran 2022 Perşembe
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    İnançların Dili ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    ‘’İNANÇLAR’IN DİLİ’’ , tarihsel süreç incelendiğinde yeryüzünde bulunan toplumlar kendilerince kutsal saydıkları güçleri tanrı olarak kabul etmişlerdir. Bu süreç içerinde ateşe, putlara ve daha farklı figürlere tapan toplumların var oldukları bilinmektedir. Kâinatı yaradan yüce Tanrımız bu toplumların doğruyu bulmaları adına elçi ve kitaplar göndermiştir. Buradan yola çıkarak bu projede Musevi, Hristiyan(Keldani, Süryani v.b) ve Müslümanların dini musiki eserlerini otantik şekilleriyle birlikte icra ederek Anadolu’muzda barış sevgi ve hoş görü felsefesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Projede, YAKO TARAGANO SİNAGOG İLAHİLERİ KOROSU, GRUNG (TURNA KUŞU) KOROSU, ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZİK TOPLULUĞU, VE İSTANBUL DEVLET TÜRK MÜZİĞİ ARAŞTIRMA VE UYGULAMA TOPLULUĞU, ÜMİTATALAY Yönetiminde İbranice, Ermenice, Keldanice, Süryanice veTasavvuf müziği örneklerinden oluşan bir repertuar sunumu gerçekleştirecektir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Azize Tereza Kilisesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü