Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İslam Manafov Piyano Resitali

    • Konser

    İslam Manafov Piyano Resitali

    Program:
    1. M. Musorgsky - Sergiden tablolar
    2. J. S. Bach - Busoni- Chaconne re minor
    3. F. Chopin- Andante spianato ve Grande Polonaise brillante  op.22 
    4. A. Scriabin -  Sonata op.68, no.9
    S. Prokofiev -  Sonata  op.83, no.7

    Dünyaca ünlü piyanist, Azerbaycan Devlet Sanatçısı İslam Manafov 05 Mayıs 2022 tarihinde muhteşem bir programla seyirci karşısına çıkıyor. 
    Dünyada ses getiren "Chopin - Balladelar ve Scherzolar" albümünden sonra büyük bestecilerin - Bach, Chopin, Musorgski, Skriabin ve Prokofyev’in monumental eserlerini - "Bir Sergiden tablolar" , Bach - Busoni Chaconne in d-moll, Chopin - Andante spianato ve Grande polonaise brillante ve bu sene yıldönümü bütün dünyada kutlanan Skriabin’in - 9. Sonatını, Prokofiev’in savaş dönemi sonatlarından  7. sonatı gibi muhteşem eserleri hem büyük virtüözite ustalığı, hem de filozofi yaklaşımı ile piyanist İslam Manafov'un sihirli parmaklarından dinleyeceğiz.
     
    " ... Sayın İslam Manafov’la S. Rahmaninov’un 3 numaralı piano konçertosu üzerine birlikte çalışma fırsatımız oldu. Daha piyanoda icra ettiği ilk andan itibaren ben Maestro Manafov’un yalnızca muhteşem bir pianist değil, aynı zamanda piyano repertuarı, genel müzik tarihi hakkında inanılmaz derecede bilgi sahibi olduğunu anladım.
    Liszt, Rahmaninov, Prokofiev ve Çaykovski’nin bu bestecilerden sadece bir kaçı olduğunu da söyleyebilirim.
    Manafov ile çalışma fırsatımız olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Onun inanılmaz zorlu bir eser olan Rahmaninovun 3 numaralı Piyano Konçertosu’nun icrası, benim bu dahi bestecinin piyano müziğine olan bakış açımı tamamen değiştirdi.
    Bana göre Manafov, 19. ve 20. yüzyıl bestecilerinin müziklerinin en büyük icracılarından birisidir.
     
    Prof. Dr. Johannes Wildner 
    Dünyaca meşhur orkestra şefi, Viyana Müzik ve Sahne Sanatları Üniversitesi’nin Profesörü
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü