İstanbul Arabesque Project - Hayalperest

İstanbul Arabesque Project - Hayalperest

  • Arabesk
  • Rock

Tarih : 31 Mart 2018
Yer : Bursa - Hayal Kahvesi
Bilet Fiyatı: 33 TL(Hizmet bedeli dahildir)

Arabesk eserleri rock altyapılar, arabesk vokaller ve doğu vurmalıları kullanarak yorumlayan, arabesk formatında besteler yapan, bugüne kadar yaklaşık 400 konser veren ve tüm Türkiye’yi gezen kendi bestelerini de arabesk ögelere bağlı kalarak yapan İstanbul Arabesque Project Hayalperest By Hayal Kahvesi'nde!

Konserlerinde Bergen’den Kamuran Akkor’a, Orhan Gencebay’dan İbrahim Tatlıses’e pek çok arabesk duayeninin eserlerini seslendiren grup, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere arabeskin kederli değil, keyifli ve eğlenceli yönünü göstermeyi vaad ediyor.

Tamamı TRT denetiminden geçen tek arabesk albüme imza atmış olan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, yaptığı müziği “safkan arabesk” olarak nitelendiriyor.
Grubun davulcusu, prodüktörü ve söz yazarı olan Barbaros Akbulut tarafından temeli atılan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT’in bir diğer kurucu üyesi, grubun gitaristi, geri vokali ve bestecisi olan Korkut Peker'dir.

İstanbul Arabesque Project, Her Gün İsyanım Var, İhtimallerden de Uzak, Gurbet ve Damarımda Kanımsın albümleriyle tanınmıştır..

Bilgi
*Etkinlikte oturma düzeni yoktur.
*Kapı Açılışı: 22:00

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü