Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İstanbul Jazz Band İpek Dinç Yüce & Şef: Nail Yavuzoğlu

    Hüseyinağa, İstiklal Cd. No:56, 34435 Beyoğlu/İstanbul 23 Mart 2023 Perşembe
    • Jazz

    İstanbul Jazz Band İpek Dinç Yüce & Şef: Nail Yavuzoğlu

    Solist : İpek Dinç Yüce

    Şef : Nail Yavuzoğlu

    İstanbul Jazz Band

    Ülkemizde caz müziğine ilgi gösteren çok sayıda müzisyen ve oldukça önemli sayıda da caz dinleyicisi vardır. 12 kişilik kadrosuyla sahnede yerini alacak olan İstanbul Jazz Band, İstanbul’un önemli orkestralarından biri olma, ulusal ve uluslararası enstrüman ustalarını, kompozitörleri, vokalistleri seçkin İstanbul seyircisiyle buluşturmak hedefiyle yola çıkmıştır.

    Orkestra combo olarak adlandırabileceğimiz bir forma sahiptir. 2 Alto Saksafon, 1 Tenor Saksafon, 1 Bariton Saksafon, 3 Trompet, 1 Trombon, Piyano, Kontrabas ve Davul. Müzik Direktörlüğünü Ozan Göktan ve opera sanatçısı Burak Bilgili’nin yaptığı, Sanat yönetmenliğini, Şefliğini ve Aranjörlüğünü Nail Yavuzoğlu’nun üstlendiği İstanbul Jazz Band her biri enstrümanının virtüözü denebilecek  müzisyenlerden oluşmaktadır.

    İpek Dinç Yüce

    Selçuk Sun ile bir buçuk sene ve Randy Esen ile 4 ay caz eğitimine devam ettikten sonra 2009 senesinde tekrar katıldığı Nardis Jazz Club Genç Caz Vokal yarışmasını kazanarak Estonya'nın Talin kentinde düzenlenen Nomme Caz Festivali'ndeki International Jazz Vocal yarışmasına katılmaya hak kazandı. Bu yarışmada 3. olarak oldukça dikkat çeken İpek Dinç Yüce, jüri tarafından 2009'da Riga Caz Festivali, Pori Caz Festivali ve Oslo Caz Festivali gibi Avrupa'nın önde gelen caz festivallerinde konserler vermek üzere davet edildi. İlham Gencer, Şevket Uğurluer, Selçuk Sun, Ted Curson, Önder Focan, Neşet Ruacan, Deniz Dündar, Yahya Dai, Şenova Ülker, Kadri Ünalan, Oğuz Durukan, Çağrı Sertel, Baran Say, Ozan Musluoğlu, Ferit Odman, Evren Karakul, Ercüment Orkut, Kürşad Deniz, Kaan Bıyıkoğlu, Volkan Hürsever, Adem Gülşen, Janusz Szprot, Ekin Cengizkan ve Kerem Yüce gibi isimlerle çalıştı. Nardis Jazz Club, Swissotel, Moda Deniz Kulübü, Bodrum Yalıkavak Marina gibi çeşitli mekanlarda düzenli olarak konserler vermektedir. İpek Dinç Yüce, 2013-2017 seneleri arasında her hafta Karnaval Grup bünyesindeki Joyjazz Radio'da "Jazz ID" isimli kendi programını hazırlayıp sunmuştur

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Grand Pera Emek Sahnesi

    - Etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe bilet iade, iptal ve değişikliği yapılamaz.

    - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefonunuzdan göstererek qr kodunu okutmanız gerekmektedir.

    - Belirtilen saat etkinlik başlangıç saatidir. Kapı açılış saati 19:00’dur.

    - Geç gelen izleyiciler tiyatro gösterilerinde ara varsa arada; konser, dans, performans gibi gösterilerde uygun olan ilk alkışta alınır. Aksi durumlarda içeri alınamaz.

    - Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

    - Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.

    - Telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekmektedir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    İstanbul Jazz Band İpek Dinç Yüce & Şef: Nail Yavuzoğlu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul Avrupaİstanbul Jazz Band İpek Dinç Yüce & Şef: Nail Yavuzoğlu İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresGrand Pera Emek Sahnesi
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü