Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İzmir Klarinet Kuartet

    • Klasik
    • Konser

    İzmir Klarinet Kuartet

    İzmir Klarinet Kuartet Sanatçıları Yaklaşık 15 Senedir İzmir Devlet Opera Ve Balesi Orkestrası Klarinet Grubunda Beraber Çalışmaktadırlar.2018'de İzmir Klarinet Kuartet Grubunu Kurarak Şehir İçi Ve Şehir Dışında Konserler Yapmaya Başlamış,Ayrıca Festivallerde de Sahne Almışlardır. Grup Sanatçıları Uzun Yıllardır İZDOP Bünyesinde Beraber Sahne Aldıklarından Dolayı 3 Yıllık Genç Bir Topluluk Olmalarına Rağmen Kuartet Olarak Ortaya Muhteşem Bir Uyum Ve Balans Çıkmıştır.İzmir Klarinet Kuartet Sanatçılarının Repertuvarları Çok Geniş Bir Yelpaze İçindedir. Barok,Klasik,Modern,Caz ve Ayrıca Türk Bestecilerinden Türkü Düzenlemelerine Kadar Yeniliklere Açık Olup Her Geçen Gün Repertuvarlarına Yeni Eserler Eklemektedirler.

    Sanatçılar

    Özlem Pınar

    Kerem Özgür Erdem

    Tuğer Doruk

    Onur Yıldız

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü