Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Jazzberry Tunes

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Jazzberry Tunes

    CSO ADA ANKARA ANA SALON 
    A BLOK 1. Kategori Genç Bilet
    B BLOK 2. Kategori Genç Bilet
    D-E-F BLOK 3. Kategori Genç Bilet
    C-G-H-J-K BLOK 4. Kategori 
    Genç Bilet
    CSO ADA ANKARA MAVİ SALON Genç Bilet 
    CSO ADA ANKARA TARİHİ SALON Genç Bilet

    Bilet tipini kullanarak belirli alanlarda öğrencilere % 50 indirim uygulanmaktadır. 
    Kapıda öğrenci kimlik kartı kontrolü yapılacaktır.

    2014 yılında şef Yiğit Deniz ve Mustafa Çağlayan Durmaz öncülüğünde kurulan Jazzberry Tunes, 10'dan fazla farklı dil ve kültürden çağdaş ve caz eserler seslendirirken, Türkiye'nin en saygın bestecilerinin çok sesli eserlerine de repertuvarında yer veriyor.

    Türkiye'nin birçok şehrinde konserler veren koro, bugüne kadar ulusal ve uluslararası festivallerde boy gösterdi ve ödüllere layık görüldü.

    Ülkemizi bu yaz tekrar yurtdışında temsil etmeye hazırlanan Jazzberry Tunes, bu hedefi gerçekleştirmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

    "Işıyan"

    Biten her hikaye, bir yenisinin heyecanını taşır. Çöken her karanlık, bulutların ardından ışıyan güneşle kucaklaşır. Ölümün içinden doğum, kışın içinden bahar, esaretin içinden özgürlük fışkırır. Umuda tanıklık eden gözler, değişimin sudaki aksini de ilk görenler olacaktır. Yorgun küreklerin yankısını hatırlayanlar, coşkuyla köpüren dalgaların heyecanına daha büyük bir tutkuyla ortak...

    Jazzberry Tunes, “Işıyan” hikayesini şef Yiğit Deniz'in yönetiminde 5 Haziran Pazar günü  CSO Ada Ankara Tarihi Salon'da anlatıyor...

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)
    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Bilet satışları sadece Online olarak yapılmaktadır.

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü