Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    JazzExpose: Glauco Venier Nuovo Quartet

    • Konser

    JazzExpose: Glauco Venier Nuovo Quartet

    JazzExpose konserler dizisi kapsamında ''Glauco Venier Nuovo Quartet'' 14 Ekim Cuma günü CerModern’de!
    Piyanoda Glauco Venier'e, trompette Mirko Cisilino, kontrbasta Alessio Zoratto ve bateride Marco D’Orlando eşlik ediyor.
    Efsanevi İngiliz caz şarkıcısı Norma Winstone ile yirmi yılı aşkın bir işbirliği ve tarihi Alman plak şirketi ECM için beş albümden sonra Glauco Venier, tamamı kendi bölgesinden olan çok yetenekli genç müzisyenlerden oluşan yeni grubuyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Konserde Glauco Venier’in müzisyenlerin sanatsal kişiliklerini ön plana çıkarmak üzere bestelediği orjinal eserler ile dörtlünün diğer üyelerinin besteleri ve ölümünün kırkıncı yılında Thelonious Monk'a ithaf eserler yer alıyor.
    Popüler melodiler ve ritimler ile serbest ve yapılandırılmış doğaçlamaların, çağdaş müzik, caz ve pop müziğe göndermelerle bir araya geldiği, adeta 360 derecelik bir kompozisyon ve doğaçlama keşfine doğru yolculuğa hazır olun.
    Etkinlik, Başkent Kültür Yolu ile eş zamanlı gerçekleşecektir.

    Biletler Biletinial ve Cermodern'de!
    *Etkinlik konser salonunda gerçekleşecektir.
    *Kontenjan 335 kişi ile sınırlıdır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü