Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kahve Konserleri,

    • Konser

    Kahve Konserleri

    Piyano Resitali 88 Tuş

    Tuna Bilgin, 7 yaşında Doç. Cemile Cabbarova ile piyano derslerine başladı. 2013’te Bilkent Müzik Hazırlık Orta Okulu’nun sınavlarını geçti ve Prof.Gülnara Aziz’in sınıfına kabul edildi. Valeri Gergiev ve Mira Jevtich’in özel davetiyle dünyaca ünlü festival Mariinsky Müzik Festivali’nde resital veren ilk Türk genç piyanist olarak Tuna, ülkemizde de İzmir AASSM, Zorlu PSM, Bilkent Konser Salonu, Erimtan Sanat ve Arkeoloji Müzesi, Eskişehir Opera Binası, Avusturya Büyükelçiliği, İzmir Fransız Kültür Merkezi ve çeşitli üniversitelerde konserler verdi. Ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmış olan Tuna’nın sırasıyla 2013 Mozart Akademi 1.Ulusal Piyano Yarışması 10-13 yaş kategorisinde 1.lik, 2015 İzmir 1.ulusal Ahmet Adnan Saygun Piyano Yarışması 11-18 yaş kategorisinde 1.lik ve özel ödül, 2017 Gümüşlük Müzik Festivali 4.Uluslararası Ahmet Adnan Saygun Piyano Yarışması 18 yaş altı kategorisinde 1.lik ve özel ödül, 2019 Adana 1.Uluslararası Rhapsody Piyano Yarışması 16-19 yaş kategorisinde 1.lik ve 2019 İtalya’da yapılan Uluslararası Orbetello Junior Piyano Yarışması’nda 3.lük ödüllerini kazanmıştır. Kendini eğiten bir besteci olan Tuna, 5 yaşından 7 yaşına kadar TSM türünde ve 7 yaşından 15 yaşına kadar Klasik Müzik türünde “stil çalışmaları” niteliğinde müzikler bestelemiştir. 15 yaşından beri kendi diline fokuslanmış durumda müzikler yazmaktadır. Özel olarak Prof. Gülnara Aziz ve devlet sanatçısı Sayın Gülsin Onay ile çalışmalarını yürütmektedir.

    Tuna Bilgin, Piyano

    Program
    F.Chopin Barkarol Op.60
    F.Liszt Ballad No.2
    A.Scriabin 5.Sonat Op.53
    A.Scriabin “Vers la flamme” Op.72
    T. Bilgin Piyano Sonatı No.1

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    İade ve Değişiklik

    Satın alınan biletler, etkinliğin iptali veya tarih değişikliği olması durumu dışında değiştirilemez veya iade edilemez.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Sağlığınız İçin

    İçişleri Bakanlığı’nın 20.08.2021 tarihli “PCR Zorunluluğu” konulu genelgesi uyarınca aşı süreci tamamlanmayan veya hastalığı geçirmemiş kişilerin konser, sinema ve tiyatro gibi toplu olarak bulunulan faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi gösterme zorunluluğu getirilmiştir.

    Aşılarını tamamlamış veya hastalığı geçirmiş izleyiciler etkinliklere Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek giriş yapabilirler. Tüm kontroller etkinlik girişlerinde HES uygulaması üzerinden yapılacaktır. HES kodunun gerekli bilgileri gösterebilmesi için izleyicilerin HES mobil uygulamasının güncel sürümünü indirerek “HES Kod Ayarları” bölümünde bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarını paylaşıma açmaları gerekmektedir. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur.
    Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar alanın dışına alınacaktır.
    İzleyicilere, girişte temassız ateş ölçümü uygulanacak, 37,5 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde seyirci mekânlara alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılacaktır.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü