Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaldı 8 & Mentra

    • Konser

    Kaldı 8 & Mentra

    Kapı Açılış: 19.30
    Kaldı8: 20.00 - 21.30 
    Mentra: 21.30 - 23.00 
    Sonrasında Slang  23.30

    Rock müziğin dikkat çeken gruplarından Kaldı 8 ile Mentra, aynı sahnede buluşuyor!

    Kaldı8 lise yıllarından beri çeşitli projelerde yer almış Barkın AYDIN (Davul) ve Furkan AYDIN'ın (Bas Gitar) üniversite yıllarında farklı müzik gruplarıyla çalışmasından sonra, 2019 başlarında kendileriyle aynı fikir ve hayallere sahip olan Deniz POLAT (Gitar) ile bir araya gelmesiyle grubun temelleri atılmış oldu. Başlarda Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve çevresinde yaptıkları amatör işlerden sonra şans eseri Onur Alp ÇELEBİ (Vokal/Gitar) ile tanışan grup, Ekim 2019'da Kaldı 8 adıyla faaliyetlere başladı.2022 yılı başında Affet Bizi adlı teklisini yayınlayan grup, Nisan ayında Sarılınca Geçmiyo parçasını klibiyle beraber yayınladı. 

    Mentra'nın temelleri ise 2019 yılında Mert Erol, Orkun Ünlü ve Furkan Bayramoğlu tarafından Ankara'da atıldı. Doğukan Ulusoy, Doruk Bulut ve Orkun Uğraş'ın da katılmasıyla kadro tamamlandı. İlk albümleri Kuralsız Oyun'u 2020 sonunda pandemi koşullarında evde kaydeden grup, asıl ivmesini 2021'de Bu Şehir Bizim ile yakaladı. Aynı sene içerisinde yayınladıkları teklileri Beni Yakın, İnsafsız, Yeniden ve Sarının Hardal Tonu ile yükselişlerini korudular. 2022'de Uzakta, Her Yol Uçurum, Çaresiz Bu Beden, Yolumdan Dönmem ve Yok'u yayınlayan Mentra, yeni şarkıların hazırlığında.

    Kaldı 8 & Mentra, 13 Ekim Perşembe akşamı IF Ankara'da!

    - Herkes Katılım Sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacak)
    - Konser alanına dışardan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü