Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaleo

    İstanbul - KüçükÇiftlik Park Harbiye, Kadırgalar Cd. No:4, 34367 Şişli/İstanbul 3 Temmuz 2022 Pazar
    • Konser

    Kaleo

    Saat: 19.00

    KALEO, 3 Temmuz 2022’de İstanbul'daki ilk konseriyle KüçükÇiftlik Park’ta!

    İzlanda’nın son yıllarda dünya müziğine kazandırdığı en önemli rock grubu KALEO ilk kez İstanbul'da!

    2016’da çıkardıkları A/B alnümü ve albümün en büyük hiti “Way Down We Go” şarkısıyla Amerika ve ülkemizde çok büyük kitlelere ulaşan KALEO, 2 ay önce çıkan son albümleri Surface Sounds ile yeniden zirveye oturdu.

    İsimlerini Hawaii dilinde “ses” anlamına kelen KALEO kelimesinden alan grup klasik rock ve blues rock esintilerini JJ Julius Son’in içinize işleyen vokalleriyle harmanlayarak dinleyiciye sunuyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - KüçükÇiftlik Park

    -Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    -Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    -Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    - 18 yaş altı katılımcılara alkol ve tütün ürünleri satışı yasaktır.

    - 18 yaş altı katılımcılara farklı renk bileklik uygulaması yapılacaktır.

    - Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    -Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü