Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kardeş Mızraplar

    Ankara - Düşkapanı Sanat Merkezi/Necdet Ersan Sahnesi 12 Haziran 2022 Pazar
    • Konser

    Kardeş Mızraplar

    Burak Berk BOYAR : Kanun
    Alişan BUDAK : Ud

    Ankara’da 1995 yılında dünyaya gelen Burak Berk BOYAR 2 yaşında okumaya 3 yaşında yazmaya başladı. 2 yaşında iken “OTİZM” tanısı konuldu.
    Konuşmaya şarkı sözleri ile kendini ifade ederek başladı. 4 yaşında “Absolut” duyuşa sahip olduğu anlaşıldı ve piyano eğitimine başladı. Ankara Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümünü engeline herhangi bir öncelik tanınmadan kazandı. Ülkemizin önde gelen Kanun sanatçılarından Tahir AYDOĞDU ile çalışma imkânı buldu.
    2014 yılında Ankara Y.B.Ü Türk Müziği Devlet Konservatuvarı’nı kazandı ve 2018 yılında üçüncülükle mezun oldu. Konservatuvar yıllarından itibaren okul arkadaşı Alişan BUDAK ile Türk Müziği Saz Eserleri repertuvarı üzerine çalışmalar yapmaktadırlar.
    İkilinin 2019 yılı Aralık ayında “Kardeş Mızraplar” adıyla verdikleri ilk konserleri ilgi ile karşılandı. Salgın koşullarının dayattığı her türlü mesafenin sevgi ve dayanışma ile aşılacağına inanan ikilinin ilk albümleri çok kısa bir süre önce yayınlandı.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Düşkapanı Sanat Merkezi/Necdet Ersan Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü