Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kardeş Türküler

    27 Şubat Pazartesi - 02 Mart 2023 Perşembe
    • Konser.

    Kardeş Türküler

    Yaş Sınırı: 6+

    25 yıldır konserlerinde, Anadolu’nun farklı kültür, inanç ve inanışlarını tanıtmanın yanı sıra, çok farklı kültürdeki insanları bir araya getiren Kardeş Türküler, kardeşlik ve kaynaşma ortamı oluştururken, ön yargı ortamının yıkılmasını sağlıyor. Türkçe, Kürtçe, Ermenice, Arapça, Rumca, Süryanice ve daha birçok dildeki geleneksel türkülerden oluşacak bu keyifli konser, Anadolu ve çevresinde yaşayan farklı dil ve inançlara sahip halkların şarkılarını, kendi kültürel bağlamlarını dikkate alarak, orijinal dilleriyle yorumlayan Kardeş Türküler’in engin vizyonuyla hayat bulacak. Çok geniş bir coğrafyada kardeşlik, barış ve bir arada yaşama arzusunu söyledikleri türküler ile her zaman dile getiren Kardeş Türküler, 25 yıldır barış için söylediği şarkıların en güzel örneklerini seslendirecek.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Diyarbakır - Diyarbakır-Şato Park Düğün Salonu
    Şanlıurfa - Urfa City Avm
    Gaziantep - Gaziantep Üniversitesi Mâvera KSM
    Kahramanmaraş - Kahramanmaraş Sütçü İmam Ü Yunus Emre KKKM

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kardeş Türküler Biletleri ve Fiyatları

    DiyarbakırKardeş Türküler Diyarbakır Biletleri

    AdresDiyarbakır-Şato Park Düğün Salonu
    282,50 TL'den başlayan fiyatlarla

    GaziantepKardeş Türküler Gaziantep Biletleri

    AdresGaziantep Üniversitesi Mâvera KSM
    282,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    KahramanmaraşKardeş Türküler Kahramanmaraş Biletleri

    169,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    ŞanlıurfaKardeş Türküler Şanlıurfa Biletleri

    AdresUrfa City Avm
    282,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    Benzer Etkinlikler