Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kenan Doğulu Şarkıları - Mert Doruk Konseri

    Cumhuriyet Mah, Atatürk Meydanı Cd. No:49, 64200 Uşak Merkez/Uşak 10 Şubat 2023 Cuma
    90 dakika
    • Pop

    Kenan Doğulu Şarkıları - Mert Doruk Konseri

    Uşak Kent Orkestrası solistlerinden Mert Doruk; Kenan Doğulu şarkıları ile sizlere harika bir akşam yaşatmak için Uşak Atatürk Kültür Merkezi'ne geliyor.
    Keyifli şarkılara eşlik etmek için; hemen yerini al ve eğlencenin tadını çıkar!
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Uşak - Uşak AKM 1 Nolu Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kenan Doğulu Şarkıları - Mert Doruk Konseri Biletleri ve Fiyatları

    UşakKenan Doğulu Şarkıları - Mert Doruk Konseri Uşak Biletleri

    AdresUşak AKM 1 Nolu Salon
    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü